Elektrikli Şömine Çalışma Sistemi kolaydır. Isıtma işlevini elektrik enerjisiyle yerine getiren şöminelerdir. Baca gereksinimine ve kül, is, duman problemine son veren özel yapısıyla istenen her yerde şömine keyfi yaşanmasına fırsat tanıyor.

Plazma Serisi ve her türlü dekorasyona uygun mekanlar oluşturmaya imkan yaratan ankastre modellerin yanı sıra bağımsız ürünlerin de yer aldığı Giydirmeli Seri kullanıcılara farklı bir görselliğin ve kullanımın yollarını açıyor.

Plazma Serisi; duvara ister asılarak ister ankastre olarak gömülerek kullanılabilecek modellere sahip koleksiyonuyla kullanıcılara hayal ettikleri sıcak ve şık ortamları yaratıyor. Gerçek şömine konforunu kullanım rahatlığıyla birleştiren koleksiyonda tüm modeller uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

Gerek klasik ve gerekse modern ortamlar için giydirme içerisinde kullanılabilecek ankastre ürünler ve bağımsız olarak dekorasyonda yer verilebilecek estetik modellerden oluşan Giydirmeli Seri, şöminenin sıcak dokunuşunu yaşanan mekana taşıyor.
Ayrıca, çalışmayan doğal şöminelerin canlandırılması için de alternatif sunan bu seri ile keyifli şömine ortamları yaratılabiliyor.

Bir cevap yazın