Plazma Şömine modelleri sade ve naif bir görünüme sahiptirler. Doğal taş, mermer veya granit uygulanarak elde edilirler. Plazma adını ince bir çerçeve anlamından alan ve giydirmeden ziyade ateşi ön plana çıkaran modellerdir.

Sade ve modern tasarımlı alanlarda ve geniş alan olmayan mekanlarda tercih edilirler. Ateşin ön plana çıktığı bu modeller de şömine keyfi daha farklı yaşanmaktadır. Plazma Şömineler dar alanlar da fazla alan kaplamadığı için kısıtlı alanların vazgeçilmez modelleridir.

Düz, L Tipi ve U Tipi olarak da farklı modelleri mevcuttur. Plazma Şömine uygulamalarında geniş ekranlı hazne seçeneklerin den faydalanılmalıdır.

Ekonomik ürünlerden ziyade ateşi ön plana çıkaran hazne alternatifleri uygulandığında şöminenize artı bir değer katabilirsiniz. Hobi alanlarında, atıl köşelerde, çatı katlarında, kış bahçelerinde uygulanarak bulunduklara ortamları renklendirir.

Isıtmaya yönelik ısı verimi yüksek kapalı sistem ısı odalı seramik camlı çekmeme tütme gibi sorunları olmayan yeni nesil modellerdir. Çağlar Şömine olarak sizlere en iyi şekilde destek sunabilmek için kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Sizlerin mutlu olması bizler için önemlidir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Arayın.

0 (262) 343 42 30

Bir cevap yazın