Şömine Dekorasyon

Kış gelince, battaniyenin altında keyif yapmak, saatlerce kanepeden kalkmamak gibi aktivitelerimiz oluyor. Soğuk hava kedilere benzememizi sağlıyor. Bu durumda evde geçirilen vakitler artıyor. Eğer bir de şömine varsa, başından hiç kalkmak istemeyebilirsiniz. Şöminenin tek başına görüntüsü bile içinizi ısıtmaya yeter.

Kış günlerini daha da anlamlandıran şöminelerin görüntüsünü biraz daha güzelleştirmek isterseniz, birbirinden güzel şömine dekorasyon fikirlerini sizin için bir araya getirdik;

Geniş Bacalı Şömineler
Şömine dekorasyon fikirleri
Eğer salonunuzda geniş bir duvarı kaplayan şömineniz varsa, ona arkanızı dönerek ayıp etmeyin. Kanepe ve oturma takımınızı şömineye doğru düzenleyebilirsiniz. Bu durumda televizyonu da aynı duvarda kullanmanız gerekiyor. Bu görüntü, her mevsim evinizde samimi ve sıcak bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.

Sade Sevenler İçin

Evinizde her zaman minimal tarzda bir dekorasyon istiyorsanız, şömine dekorasyonu için yapabileceğiniz en harika şey, sade bir maşa takımı almak olacaktır. Salonda, şöminenizin yanına koyacağınız maşa takımını, benzer renk ve tonlarda yani koyu rengin ağırlıklı olduğu bir tablo ile biraz daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Etrafını Nasıl Kaplayacaksınız?

Beyaz tuğla tasarımları, şöminelerde her zaman en vazgeçilmez seçeneklerin başında geliyor. Eve aydınlık bir hava katan ve oldukça şık bir görüntü ortaya çıkaran beyaz tuğlalı şömine kaplaması yanında bitki süslemeleriyle harika bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacak.

Odunluklar

Şömineyi aktif olarak kullanıp, kullanmamak sizin elinizde fakat şöminenin içine odunluk ve içine de odun koyarsanız, eksik parçaları birleştirmiş olursunuz. Bir şömine odunluğu olmadan düşünülemez.

Aynalı Şömineler

Ayna, salon dekorasyonuna fark yaratan ve olduğundan daha geniş gösteren bir tercihtir. Şöminenin üzerinde kullanıldığı zaman ise Victoria Dönemi’ne ait bir dekorasyona sahip olmanızı sağlar. Şık ve klasik salonlarda kesinlikle çok şık görünecektir.

Bu noktada size en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz..

Detaylı bilgi için:

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : [email protected]

Bir cevap yazın