Şömine Keyfiniz kaliteli koşullarda ve dayanıklı malzemelerden üretilir.

Dökümlü haznelerimizde yeterli kalınlık, iyi kalite ve yüksek ısıya dayanıklılık bulundurur.Tuğlalı haznelerimizde yüksek ısıya dayanıklı 1.sınıf doğal ateş tahtası kullanılır.

Yüksek Isı Malzemesi
Delinmez
Çatlamaz
Deforme Olmaz

Gelişmiş ve dayanıklı asansör cam kapak sistemi tam açık, yarım açık ve kapalı kullanım özellikleri sağlar. Ray sistemlerimizde kullanılan özel rulmanlar sayesinde yanış esnasında dahi şöminenizin kapağını kolaylıkla yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz. Şömine Keyfi ile ateşin tadını çıkarın.

Isıdan genleşip sıkışma yapmaz
Sessiz
Titreşimsiz

Yüksek ısıya ve ateşe dayanıklı vitro seramik cam

Sıcak – soğuk farklılıklarından kırılma ve çatlama yapmaz.
Isı geçirgen

Cam kapak sistemlerimiz çift fonksiyonludur.Yukarı ve aşağı çalışan asansör hareket özelliğine ek olarak,yana açılabilme özelliğine de sahiplerdir.Kapağın rahat açılabilmesi sayesinde cam temizliği rahatlıkla yapılır.

Hazne içerisine giren oksijen miktarını kontrol ederek.yanış hızını ayarlayan ve alevin camla temasını en aza indirerek camın geç kirlenmesiniz sağlayan hava ayar sürgüsü.

Yanan odunların devrilip cama zarar vermesini ve açık kullanımlarda dışarı dökülmesini engelleyen, dolu demirden, düz ve opsiyonel alev formunda sipariş edilen koruma bariyeri.

İstenildiğinde çıkartılabilir, demonte. Şömine Keyfi ile hayalleriniz gerçekleştirilir.

Hazne temizliğinin pratik biçimde yapılmasını sağlayan ve kül çekmecelerin haznenin ön görünümünde oluşturduğu metal kalınlığı ortadan kaldıran gömme kül kovası.

Duman toplama davlumbazlarımızın orta bölümlerinde yanış hızını geciktirici ve ısı yansımasını arttırıcı alev kıran kapaklar bulunur.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.

Detaylı bilgi için bize ulaşın

Bir cevap yazın